Бункерные кормушки для кур, бройлеров, др. домашней птицыБункерні годівниці – це автоматичні годівниці для курей, перепелів та інших птахів, які використовуються для годування сухими сипучими кормами. Автоматичні, або бункерні, годівниці застосовують при вирощуванні всіх видів птахів, завдяки їхній універсальності та простоті. Це сприяє успішному розповсюдженню їх на ринку. Дедалі більше птахівників схиляється до вибору автогодівниць для курей. Основою конструкції служить бункер (відсік для корму) та кормовий піддон. Бункер є сховищем кормів. При зниженому рівні корму з бункера в кільцевий жолоб автоматично досипається корм до необхідного рівня в лотку. З метою запобігання корму від розкидання птахами застосовується обмежувальні решітки або обмежувальний лоток. Існують різні за видом та об'ємом бункери. Вони відповідають різним цілям та завданням. Бункери великого об'єму можуть бути пов'язані з кількома кормовими майданчиками за допомогою закритих жолобів. Додаткові секції для гравію, крейди, черепашника надають додаткову можливість включати до раціону птахів мінеральні підживлення. А широкий асортимент деталей до бункерних годівниць дозволяє зробити їхню конструкцію більш придатною до конкретної породи птахів. Серед позитивних якостей бункерних годівниць можна відзначити:
Безперебійне подання корму. Бункер забезпечує запас корму, що дорівнює кількаденному раціону поголів'я, що виключає потребу птахівника щодня засипати корм у годівницю.
Високий рівень санітарії. Птахи не забруднюють корм, тому що не мають доступу до їжі, розташованої у бункері.
При виборі годівниці для курей, перепелів та інших птахів покупець крім якості враховує ціну товару. З метою догодити покупцям різного рівня доходів ринок надає варіанти годівниць за демократичною ціною та дорожчі бункерні автогодівниці. І маленькі птахоферми, і особисті, і промислові господарства виграють від придбання такого виду годівниць. Крім бункерних, є також годівниці іншого принципу дії та призначення, про що ви можете дізнатися зі статті «Види годівниць».
Купити бункерні годівниці для курей, бройлерів, перепелів та іншого свійського птаха Ви можете у нашому інтернет-магазині. Також Ви можете замовити їх, зателефонувавши за телефонами, зазначеними в розділі «Контакти».