Вакуумные и микрочашечные поилки для кур, цыплят, бройлеров и другой домашней птицы

Використовуються в птахівництві напувалки відрізняються за багатьма параметрами, у тому числі і за способом подачі води, зокрема розрізняють ніпельні, мікрочашечні та вакуумні напувалки.

Вакуумні поїлки

Вакуумні поїлки застосовуються в сільському господарстві при утриманні птахів як клітинному, так і підлоговому. Для напування каченят, перепелят, гусенят, курчат та інших пташенят у віці до 10 днів від народження використовують вакуумні напувалки. Даний вид напувалок подає воду за допомогою вакууму. Вода постійно подається з балона тоді, коли це необхідно, тобто, коли птахи випивають її всю. Дана конструкція постійно зберігає пиття чистим. Можна використовувати вітамінізовані водорозчинні добавки. Такі напувалки є безпечними для птахів, вода в них не розплющується, за рахунок чого пташенята не намокають. При вирощуванні перепелів слід знати, що через маленький розмір перепелята можуть потонути в глибокій вакуумній напувалці. Уникнути смертності пташенят допоможе зниження рівня води: частина дроту, що лежить, в жолобі. Застосування вакуумних напувалок забезпечує економну витрату води: одна поїлка обслуговує 50 голів, одночасно пити може близько 10 птахів. Вакуумні напувалки підходять для використання і на маленькій птахофермі, і в особистому господарстві.
Купити вакуумні поїлки для курей, курчат, бройлерів та іншого свійського птаха Ви можете у нашому інтернет-магазині. Також Ви можете замовити їх, зателефонувавши за телефонами, зазначеними в розділі «Контакти».

Мікрочашкові поїлки

Вакуумные поилки для кур, цыплят, бройлеров и другой домашней птицыМікрочашкові поїлки застосовуються в сільському господарстві для напування птахів, які містяться клітинно і на відкритому просторі. Мікрочашкові поїлки підходять для напування птахів різного віку: і пташенят у віці до 10 днів від народження, і птахів продуктивного віку. Вони підходять усім породам: куркам, качкам, перепелам, цесаркам, гусям, індикам, індоуткам та іншим. При напуванні молодняку ​​виникає небезпека того, що пташенята можуть потонути або загинути від переохолодження при намоканні водою. Застосовуючи цей тип напувалок, ймовірність таких результатів зводиться до нуля. Мікрочашкові поїлки - ідеальне рішення для напування двох видів водоплавних птахів. Качки і гуси мають анатомічні особливості щодо інших птахів: коли вони п'ють, їм необхідно занурювати дзьоб воду. У цьому випадку ніпельні напувалки не підходять, якщо вони не обладнані глибокими краплеуловлювачами. Для раціонального використання води при напуванні пташенят добового віку рекомендується користуватися кулькою. Сенс його перебування в чашці в тому, щоб натискати на шток, коли води мало або зовсім не залишилося, щоб наповнити напувалку. При достатньому рівні води кулька вільно плаває на поверхні, а вода припиняє своє надходження у чашку. Таким чином, гарантується економне витрачання води та своєчасне забезпечення птахів необхідною її кількістю.Микрочашечные поилки для кур, цыплят, бройлеров и другой домашней птицы

 

Переваги мікрочашкових систем напування

Мікрочашкові напувалки мають п'ять позитивних якостей. Спочатку варто відзначити дуже важливу особливість: при пиття з мікрочашечної напувалки природна поза птиці гарантується на будь-якому етапі її дозрівання. Мікрочашкові напувалки гігієнічні та безпечні для птахів. Вони є невеликими за обсягом, що сприяє відсутності проливань води, пов'язаних із рухом птахів. Конструкція мікрочашечної напувалки передбачає використання силіконового або гумового клапана. Силіконовий клапан гарантує триваліший термін експлуатації напувалки без протікань, ніж гумовий. Мікрочашечна напувалка є універсальною, так як подача води в неї може здійснюватися як від системи водопроводу, так і від будь-якої ємності. І, нарешті, мікрочашечні напувалки мають практично необмежений термін служби. Мікрочашкові напувалки використовують на маленьких птахофермах, у промисловому та особистому господарствах.